Rīkojam ziepju izgatavošanas izbraukuma Meistarklases Rīgā un arī aicinām pie sevis darbnīcā, lai bērniem un pusaudžiem attīstītu viņu radošās spējas.

 

Piemēram:


1.    Ziepju izgatavošanas meistarklases 9.klašu skolniekiem, viņu profesionālai orientācijai, grupā līdz 15 cilvēkiem.
Jaunieši ne tikai iepazīstas ar viņiem jaunu radošo novirzienu, bet arī iegūst pieredzi uzņēmējdarbībā – kā uzsākt savu biznesu no nulles, ražojot kaut ko ar savām rokām. Meistarklase liek aizdomāties par personīgo attīstības ceļu un par to, kādas ir priekšrocības un trūkumi, strādājot savā uzņēmumā, salīdzinot to ar darbu svešajā uzņēmumā.

 

2.    Advansētā (atkārtotā) ziepju izgatavošanas meistarklase 6.klases skolniekiem projektnedēļas ietvaros, grupā līdz 20 cilvēkiem.
Ne tik daudz apspriežam ziepju izgatavošanas procesu mājas apstākļos, cik izskatām dažādas tehnikas un paņēmienus ziepju ražošanā. Apzinīgāk veidojam savus šedevrus. Šinī posmā bērniem jau rodas savi jautājumi, domas un vēlmes.

Ziemassvētkos tuviniekiem mēs dāvinām dažādas noderīgas lietas vai nelielus suvenīrus.
Mūsu uzņēmums Rīgā izgatavo Ziemassvētku dāvanas, kas sevī iekļauj abus komponentus – gan skaistumu, gan noderīgumu – tās ir roku darba 3D-ziepes.

Jūs meklējat saviem darbiniekiem vai klientiem Oriģinālas korporatīvās dāvanas Jaunajā gadā?

Mēs Jums piedāvājam oriģinālas roku darba suvenīra ziepes ar Jūsu kompānijas logotipu vai Jaungada novēlējumu!

 

Atrast un izvēlēties oriģinālas dāvanas izdodas ne viesiem. Un tas notiek arī tādēļ, ka ne katrs zina, ka tieši mēs varam piedāvāt šādas neparastas un praktiskas preces. Mēs ne vien specializējamies tirdzniecībā, bet arī piedāvājam iespēju Jums pašiem izdomāt un pasūtīt individuālu produkciju par izdevīgām cenām. Protams, ierastās kancelejas preces ar logotipu un visāda veida ofisa piederumi – tas viss ir populāri. Taču vienīgi oriģinālas, ar rokām veidotās 3D ziepes ir tas, ko nevar nosaukt par ierasto, tradicionālu dāvanu. Mēs Jums piedāvājam iespēju izvēlēties korporatīvu dāvanu ar unikālu formu un ar nestandarta izmēriem – gan nelielas un neparastās korporatīvās dāvanas, gan lielāka izmēra 3D dāvanas. Pie mums Jūs varat pasūtīt saviem darbiniekiem neparastās korporatīvās dāvanas dažādās krāsās un nokrāsās. Šāds pirkums kļūs par lielisku, interesantu un patīkamu dāvanu ikkatram.