Jūs meklējat saviem darbiniekiem vai klientiem Oriģinālas korporatīvās dāvanas Jaunajā gadā?

Mēs Jums piedāvājam oriģinālas roku darba suvenīra ziepes ar Jūsu kompānijas logotipu vai Jaungada novēlējumu!

 

Atrast un izvēlēties oriģinālas dāvanas izdodas ne viesiem. Un tas notiek arī tādēļ, ka ne katrs zina, ka tieši mēs varam piedāvāt šādas neparastas un praktiskas preces. Mēs ne vien specializējamies tirdzniecībā, bet arī piedāvājam iespēju Jums pašiem izdomāt un pasūtīt individuālu produkciju par izdevīgām cenām. Protams, ierastās kancelejas preces ar logotipu un visāda veida ofisa piederumi – tas viss ir populāri. Taču vienīgi oriģinālas, ar rokām veidotās 3D ziepes ir tas, ko nevar nosaukt par ierasto, tradicionālu dāvanu. Mēs Jums piedāvājam iespēju izvēlēties korporatīvu dāvanu ar unikālu formu un ar nestandarta izmēriem – gan nelielas un neparastās korporatīvās dāvanas, gan lielāka izmēra 3D dāvanas. Pie mums Jūs varat pasūtīt saviem darbiniekiem neparastās korporatīvās dāvanas dažādās krāsās un nokrāsās. Šāds pirkums kļūs par lielisku, interesantu un patīkamu dāvanu ikkatram.

Oriģinālas korporatīvās dāvanas

Jaunais gads - viens no visiemīļotākajiem un gaidāmākajiem svētkiem gadā, uz kuru pieņemts dāvināt un saņemt dāvanas.

Katrs Jaunais gads ir brīnumu laiks, lai radītu svētku atmosfēru, mēs iepriekš gatavojamies šiem svētkiem un izvēlamies lieliskus Jaungada suvenīrus, lai vēlreiz atgādinātu saviem tuviniekiem par to, cik stipri mēs viņus mīlam. Un pat vispārliecinātākie skeptiķi, kas norobežojas no Jaungada atzīmēšanas, ar prieku pieņem dāvanas, īpaši tās, kurās ir ieguldīta dvēseles daļiņa.

Svētku gaidās mēs bieži aizdomājamies par to, kādas dāvanas uz Jauno gadu pirkt, lai patiesi iepriecinātu to saņēmējus?

Speciāli jums mēs esam sagatavojuši labāko dāvanu ideju sarakstu 2018. gada atzīmēšanas svinībām, kas neatstās vienaldzīgus jūsu tuviniekus. 
ziepju dāvanas 2018. Suņa gadā

Reklāmas suvenīrs ar firmas logotipu ir visdrošākais klientu uzticības iekarošanas variants, kas turklāt palīdz piesaistīt arī partneru uzmanību.

Statistika rāda, ka jebkura dāvana paver durvis jaunām iespējām, un biznesa joma nav izņēmums.

 

Roku darba ziepes ir neparasts reklāmas suvenīrs

Roku darba ziepes ar uzklātu firmas logotipu ir oriģināla dāvana jūsu partneriem un pastāvīgajiem pircējiem.

Patīkamais un praktiskais aksesuārs labu laiku atgādinās par jums un jūsu kompāniju, kas nozīmē firmas pārdošanas rādītāju uzlabošanos un panākumus kopumā.

 

Nestandarta risinājums kompānijas vai produkcijas reklāmai

Roku darba ziepes ar kompānijas logotipu var dāvināt ne tikai reklāmas mērķiem, bet arī uz jebkuriem svētkiem, ģimenes un korporatīvajiem pasākumiem. Piemēram, kā dāvanu 2018 suņa gadā var uzklāt atbilstošu simbolisku attēlu un uzrakstu, iespiest iemīļotā dzīvnieka portretu.

Pie mums jūs varat ne tikai noformēt individuālu pasūtījumu, bet arī iegādāties gatavus komplektus reprezentablā iesaiņojumā.
roku darba ziepes ar kompānijas logotipu

Mēs, roku darba suvenīra ziepju ražotājs no Latvijas (Rīgas), piedāvājam Eiropas tirgū sertificētu produkciju klientiem un partneriem vairumā un mazumtirdzniecībā.

Mūsēja produkcija tiek ražota no Lielbritānijas ražojuma sertificētas ziepju bāzes, pievienojot ēteriskās eļļas un smaržvielas.

Piedāvājumā liels skaits 2D un 3D formu ziepju ražošanai, piedāvājam iegādāties gan roku darba ziepes vairumā tieši no ražotāja, gan arī iegādāties pašas formas, ēteriskās eļļas un ziepju bāzi ziepju ražošanai.

Mūsu ziepju manufaktūra Latvijā specializējas tikai uz cietajām ziepēm, mums ļoti patīk pastāvīgi izdomāt kaut ko jaunu, arvien skaistāku un neparastāku.
Iegādāties roku darba ziepes vairumā no ražotājiem

Rīkojam ziepju izgatavošanas izbraukuma Meistarklases Rīgā un arī aicinām pie sevis darbnīcā, lai bērniem un pusaudžiem attīstītu viņu radošās spējas.

 

Piemēram:


1.    Ziepju izgatavošanas meistarklases 9.klašu skolniekiem, viņu profesionālai orientācijai, grupā līdz 15 cilvēkiem.
Jaunieši ne tikai iepazīstas ar viņiem jaunu radošo novirzienu, bet arī iegūst pieredzi uzņēmējdarbībā – kā uzsākt savu biznesu no nulles, ražojot kaut ko ar savām rokām. Meistarklase liek aizdomāties par personīgo attīstības ceļu un par to, kādas ir priekšrocības un trūkumi, strādājot savā uzņēmumā, salīdzinot to ar darbu svešajā uzņēmumā.

 

2.    Advansētā (atkārtotā) ziepju izgatavošanas meistarklase 6.klases skolniekiem projektnedēļas ietvaros, grupā līdz 20 cilvēkiem.
Ne tik daudz apspriežam ziepju izgatavošanas procesu mājas apstākļos, cik izskatām dažādas tehnikas un paņēmienus ziepju ražošanā. Apzinīgāk veidojam savus šedevrus. Šinī posmā bērniem jau rodas savi jautājumi, domas un vēlmes.

Ziepju izgatavošanas meistarklases

Ziemassvētkos tuviniekiem mēs dāvinām dažādas noderīgas lietas vai nelielus suvenīrus.
Mūsu uzņēmums Rīgā izgatavo Ziemassvētku dāvanas, kas sevī iekļauj abus komponentus – gan skaistumu, gan noderīgumu – tās ir roku darba 3D-ziepes.

Neparastas Ziemassvētku dāvanas