Dienu, kad jaunie dodas uz Dzimtsarakstu nodaļu, gribas atzīmēt tā, lai galdi lūztu no pārpilnības un jautrība plūstu pāri malai. Un, lai savlaicīgi uzrunātu kāzu viesus, gaidot brīnumu un līdz šim neredzētas svinības, teicami iederēsies kāzu ielūgumi no pašdarinātām ziepēm, ko saņems katrs no ciemiņiem. Šāds solis pārsteigs un iepriecinās visus tos cilvēkus, ar kuriem svinību vaininieki vēlas dalīties savos svētkos.

Reti kuru cilvēku mūsdienās var pārsteigt pat ar viskrāšņako atklātni.

Turpretī neparastie, oriģinālie izstrādājumi izraisīs īstu sajūsmu un liks runāt par kāzām ilgi pirms noteiktā datuma.

ielūgumi uz kāzām

Jaunais gads – tas ir brīnišķīgs laiks, ko gribas pavadīt kopā ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem.

Tieši šajā dienā cilvēki atveras, parāda savas patiesās jūtas un kļūst tuvāki viens otram. Svētku atmosfēra vien jau satuvina cilvēkus, tāpat tā ir lieliska iespēja parādīt to, cik svarīgu lomu ieņem cilvēks Jūsu dzīvē. Šo uzdevumu veic dāvana.

Ko uzdāvināt vīrietim Jaunajā gadā? Piedāvāju neparasto Jaungada dāvanu variantus, kuri palīdzēs Jums pieņemt pareizo lēmumu.

dāvana vīrietim

Ziemassvētki  – tie ir mājīgi ģimenes svētki.

Tas ir burvīgs laiks, jo noslēdzas gavēnis, svētku mielasta galds pilns ar visdažādākajiem ēdieniem, bet cilvēki apmainās ar dāvanām.

Kādas dāvanas pasniegt Ziemassvētkos?

Lielākoties vienkāršie suvenīri šajā periodā netiek dāvināti – tādām dāvanām ir domāti citi svētki.

Visbiežāk Ziemassvētkos tiek dāvinātas tradicionālās svēto un eņģeļu statuetes, kuras spēlēs ne tikai suvenīra lomu, bet būs arī kā ģimenes mājīguma simbols. Ko uzdāvināt Ziemassvētkos

Ziemassvētku dāvanas

Galvenā tēma Jaungada svētku priekšvakarā ir dāvanu izvēle. Lai gan veikalu plaukti šodien laistās preču un suvenīru daudzveidībā, kas tradicionāli tiek iegādāti kā dāvanas, atrast labu un interesantu dāvanu nav vienkāršs uzdevums.

Ja vēlaties pārsteigt tuviniekus un dāvināt neaizmirstamas emocijas, tādējādi atsakoties no standarta un vienveidīgām idejām, tad ir jāizvēlas neparasta dāvana. Tomēr jāatceras, ka šāda dāvana patiks tikai cilvēkam ar labu humora izjūtu un gatavam saņemt pārsteigumus.

Turklāt šādas Neparastas Jaungada dāvanas netiek dāvinātas mazpazīstamiem cilvēkiem.

dāvanas bērnam

Ikkatrs no mums jau laicīgi aizdomājas par to, kādas Jaungada dāvanas izvēlēties tuviniekiem, radiem, draugiem, un protams arī Dāvanas sievietēm.

Jo nebūs taču godīgi atstāt šos cilvēkus bez dāvanām tik burvīgos svētkos.

Dāvanas sievietēm

Ikkatrs no mums jau laicīgi aizdomājas par to, kādas Jaungada dāvanas izvēlēties tuviniekiem, radiem, draugiem, kā arī kolēģiem.

Jo nebūs taču godīgi atstāt šos cilvēkus bez dāvanām tik burvīgos svētkos.

Ja ar tuviniekiem viss ir vairāk vai mazāk skaidrs, tad te nu gan nāksies pasvīst.

Dāvanas kolēģiem ir jābūt labām, bet ne dārgām. Un te, lūk, sākas grūtības. Kā izvēlēties labu dāvanu? Kā iekļauties budžetā? Šos jautājumus sev uzdod katrs. Bet, par laimi, ir zināmi noteikumi, kuri palīdz izvēlēties dāvanas kolēģiem.

dāvanas kolēģiem

Ziemassvētku dāvanas – tās ir ļoti personīgas un prasa lielāku atbildību to izvēlē salīdzinājumā, piemēram, ar Jaungada dāvanām.

Tas ir tādēļ, ka Ziemassvētku dāvanas parasti dāvina tikai ļoti tuviem radiniekiem un draugiem, kuri ir īsteni ticīgi cilvēki.

Turklāt dāvanas Ziemassvētkos pieņemts dāvināt arī bērniem, lai gaišie Kristus dzimšanas svētki viņu dvēselēs atstātu spilgtas pēdas.

Ziemassvētku dāvanas

Jūs meklējat saviem darbiniekiem vai klientiem Oriģinālas korporatīvās dāvanas Jaunajā gadā?

Mēs Jums piedāvājam oriģinālas roku darba suvenīra ziepes ar Jūsu kompānijas logotipu vai Jaungada novēlējumu!

 

Atrast un izvēlēties oriģinālas dāvanas izdodas ne viesiem. Un tas notiek arī tādēļ, ka ne katrs zina, ka tieši mēs varam piedāvāt šādas neparastas un praktiskas preces. Mēs ne vien specializējamies tirdzniecībā, bet arī piedāvājam iespēju Jums pašiem izdomāt un pasūtīt individuālu produkciju par izdevīgām cenām. Protams, ierastās kancelejas preces ar logotipu un visāda veida ofisa piederumi – tas viss ir populāri. Taču vienīgi oriģinālas, ar rokām veidotās 3D ziepes ir tas, ko nevar nosaukt par ierasto, tradicionālu dāvanu. Mēs Jums piedāvājam iespēju izvēlēties korporatīvu dāvanu ar unikālu formu un ar nestandarta izmēriem – gan nelielas un neparastās korporatīvās dāvanas, gan lielāka izmēra 3D dāvanas. Pie mums Jūs varat pasūtīt saviem darbiniekiem neparastās korporatīvās dāvanas dažādās krāsās un nokrāsās. Šāds pirkums kļūs par lielisku, interesantu un patīkamu dāvanu ikkatram.

Oriģinālas korporatīvās dāvanas

1 lapa no 2