Ielūgumi uz kāzām Rīgā

Dienu, kad jaunie dodas uz Dzimtsarakstu nodaļu, gribas atzīmēt tā, lai galdi lūztu no pārpilnības un jautrība plūstu pāri malai. Un, lai savlaicīgi uzrunātu kāzu viesus, gaidot brīnumu un līdz šim neredzētas svinības, teicami iederēsies kāzu ielūgumi no pašdarinātām ziepēm, ko saņems katrs no ciemiņiem. Šāds solis pārsteigs un iepriecinās visus tos cilvēkus, ar kuriem svinību vaininieki vēlas dalīties savos svētkos.

Reti kuru cilvēku mūsdienās var pārsteigt pat ar viskrāšņako atklātni.

Turpretī neparastie, oriģinālie izstrādājumi izraisīs īstu sajūsmu un liks runāt par kāzām ilgi pirms noteiktā datuma.

ielūgumi uz kāzām

Dāvanas ciemiņiem kāzās Rīgā

Lai atrastu ceļu uz katra ciemiņa prātu un dvēseli, ir labi jebkādi paņēmieni:

- dažādas iespējas, eksperimentējot ar detaļu lielumu, formu un daudzumu;

- jebkādu krāsu kombināciju un aromātu izvēle.

Mēs neierobežojam mūsu klientu radošumu un fantāziju, par to pārliecinoši liecina mūsu izstrādājumu plašais sortiments. Izvēli var veikt, izvērtējot izstrādājumu pēc foto un apraksta, vai ierodoties klātienē un visu aptaustot ar savām rokām.

Turklāt var veikt individuālu pasūtījumu, kas sagādās patīkamus mirkļus jebkura dzimuma pārstāvjiem, neatkarīgi no vecuma un sociālā stāvokļa. Varat piedāvāt savas idejas un skices, kuras tiks īstenotas maksimāli ātri un ar gaumi. Un esiet droši, ka meistari atradīs veidu, kā realizēt dzīvē jebkuru Jūsu ieceri.

Un, ja nu ļoti gribas, tad var piedalīties kāzu ielūgumu veidošanā no ziepēm. Šim nolūkam jāizmanto iespēja, ko piedāvā pieredzējuši meistari, kuri vienmēr ir gatavi novadīt meistarklasi.

 

Kas ir nepieciešams ieceres īstenošanai

Atbilstoši individuālā pasūtījuma īpatnībām tiks izmantotas suvenīru ziepes no augstas kvalitātes ziepju pamatvielas (Lielbritānijas ražojums). Tikai izdomājiet sižetu – un tas atdzīvosies krāsu dažādībā, neatkārtojamos aromātos un oriģinālajās formās.

Ja nepieciešams, meistari pielieto visdažādākās sastāvdaļas:
- ziepju pamatviela (ar kazas pienu, kokosriekstu un palmu eļļu, EKO variants ar hipoalerģēna garantiju, kristāla pamatviela);
- ēteriskās eļļas;
- dažādu krāsu un veidu krāsvielas;
- aromatizētāji;
- spirta piedevas utt.

 

Turklāt pašdarināto ziepju izstrādājumu svarīgumu un svinīgumu pasvītros to oriģinālais iepakojums. Jums ir iespēja izvēlēties:
- Caurspīdīgu dāvanu maisiņu ar svinīgu lenti;
- Skaisto kartona vai plastmasas kastīti;
- Maisiņu no organzas vai cita auduma;
- Iepakojumu skrapbukinga tehnikā;
- Citus Jūsu izveidotos vai piedāvātos iepakojuma variantus utt.


Kāzu ielūgumi un oriģinālās dāvanas ar rokām darinātām ziepēm – tie ir sava veida komplimenti viesiem, jo šādi kāzu ielūgumi ir skaisti, oriģināli un piepildīti ar dziļu jēgu. Papildināti ar prasmīgu, unikālu tekstu, tie uzskatāmi demonstrēs cieņu, kas izrādīta katram kāzu ciemiņam, uzsverot šī cilvēka vērtību un nozīmīgumu jaunlaulāto dzīvē. Sasildīti ar radošuma un dvēseliskuma siltumu, šādi priekšmeti padarīs kāzas neaizmirstamas, bet cilvēkus – laimīgākus.

 

Подарок на свадьбу Рига и Подарки на корпоратив +371 255 20 774 или в разделе Наши Контакты 

Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgumi
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
kāzu dāvanas
Ielūgumi

Ierakstiet komentāru