Mēs nevācam klientu bāzi, mēs neizmantojam SMS sūtījumus pa tālruni vai Jaunumus uz e-pastu. Jūsu kontaktinformācija tiks izmantota tikai, lai sazinātos ar jums un izpildīt Jūsu pasūtījumu.

 

KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatnes ir maza izmēra faili, kurus apmeklētāja pārlūkprogrammā saglabā apmeklētāja datora. Tos izmanto lai atcerētos, piemēram, apmeklētāja pieslēgšanās informāciju, lai paātrināt tīmekļa vietnes navigācijas ielādi un ērtību.

Sīkdatnes nevar identificēt apmeklētāju personīgi, jo operē ar IP adresi, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā.

 

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES

Mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes:
•    Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu šis lapas darbību, tas tiek saglabātas līdz Apmeklētājs aizver pārlūkprogrammu.
•    Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes dod iespēju saskaitīt apmeklētāju skaitu, un redzēt kā apmeklētāji pārvietojas lapā.
•    Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu lapas apmeklējumu un piedāvāt Jūsu interesēm atbilstošus produktus vai pakalpojumus. Apmeklējot lapu un izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs piekrītat, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Tas tiek glabātas līdz Jūs savā pārlūkprogrammā dzēsīsiet sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam analizējot apmeklētāju darbību lapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

 

KĀ IEROBEŽOT SĪKDATNES

Ja vēlaties ierobežot vai izdzēst sīkdatnes, izmantojiet pārlūkprogrammas iestatījumus.
Mēs izmantojam LiveInternet lai skaitīt apmeklētāju skaitu un Google Analytics pakalpojumus.

Jūs varat atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

 

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās lapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

 

KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja rodas jautājumi, komentāri saistībā ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums.